AUDI A6 AVANT 2.5 TDI - Euro 4

ЦЕНА: 3900 €

AUDI A6 AVANT 2.5 TDI - Euro 4


-KUPENO OD DE-HAMBURG 2013 GODINA
-NIVO NA OPREMA S-LINE SO KOMPLETNA SERVISNA ISTORIJA VO AUDI

OFICIJALEN SERVIS
-NAPRAVEN GOLEM SERVIS VO START DEMIR KAPIJA 2015 GODINA SMENETO

BUKVALNO SE:
-KOMPLET SET KAISI i ZATEGACI
-ULJE U MENUVAC I KOMPLET FILTRI,
- NOVI AMORTIZERI NAPRED I NAZAD
- NOVI DISKOVI I PLOCKI
- GARANCIJA OD OFICIJALEN AUDI SERVIS USHTE 3 GODINI!

-NOVI 4 ZIMSKI GUMI, KAKO I PRISTOJNI LETNI GUMI NA NEJZE (pominato

15.000 km).
-REGISTRACIJA I ZELEN KARTON DO 04.2018god

KOLATA E DOMAKINSKI ODRZUVANA NE I FALI BUKVALNO NISHTO. NE UCESTVUVALA

VO SOOBRAKJAJKA, VO PRILICNO DOBRA SOSTOJBA.

MOZE DA SE VIDI VO VELES POSLE 20.08.2017 GODГрад:
Велес
Телефон:
078319588
Објавен на:
08.08.2017

ЦЕНА: 3900 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Audi A6
Година на производство:
 2003
Град:
 Велес
Поминати километри:
 175000 km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 170 кс
Аудио систем:
 МП3 плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check Airbag
check Ел. стакла
check Металик боја
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Радко Кузманов
Град:
Велес
Телефон:
078319588
Објавен на:
08.08.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Kuka vo oblasta Varnaliite Veles

Се продава Куќа, на улица Благој Јосмов 2, Област - Плоштад Варналии, Велес. Површина 107м2, дворно место 47м2, простор на приземје погоден за деловна намена. Куќата има излез на две улици и непоср...

Цена:41.000 EUR


Објавен на: 19.02.2018
Se prodava dukan

se prodava dukan od 14m2 vo trgovskiot vo veles na prvi kat pogoden za kancelarija

Цена:По договор


Објавен на: 12.01.2018
СЕ ПРОДАВА Приземје

на ул.Пирин Планина бр.14, во Велес. се продава приземје од 60м2,двор од20 м2 со посебен влез, струја и вода. Информации на 078344503 078344506

Цена:По договор


Објавен на: 06.10.2016
Digitalna vaga

Se prodava digitalna vaga koristena samo 2 meseca i ednash vishe bazdarena. Nosivost do 30 kg. -moznost za koristenje i so baterija.

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 21.06.2016
Baram garnitura ORIOLIK (kako vo serijata "Pozoriste u kuci")

Bram garnitura Oriolik kako od serijata "Pozoriste u kuci". Za cena ke se dogovorime

Цена:100 EUR


Објавен на: 01.04.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка