AUDI A6 AVANT 2.5 TDI - Euro 4

ЦЕНА: 3900 €

AUDI A6 AVANT 2.5 TDI - Euro 4


-KUPENO OD DE-HAMBURG 2013 GODINA
-NIVO NA OPREMA S-LINE SO KOMPLETNA SERVISNA ISTORIJA VO AUDI

OFICIJALEN SERVIS
-NAPRAVEN GOLEM SERVIS VO START DEMIR KAPIJA 2015 GODINA SMENETO

BUKVALNO SE:
-KOMPLET SET KAISI i ZATEGACI
-ULJE U MENUVAC I KOMPLET FILTRI,
- NOVI AMORTIZERI NAPRED I NAZAD
- NOVI DISKOVI I PLOCKI
- GARANCIJA OD OFICIJALEN AUDI SERVIS USHTE 3 GODINI!

-NOVI 4 ZIMSKI GUMI, KAKO I PRISTOJNI LETNI GUMI NA NEJZE (pominato

15.000 km).
-REGISTRACIJA I ZELEN KARTON DO 04.2018god

KOLATA E DOMAKINSKI ODRZUVANA NE I FALI BUKVALNO NISHTO. NE UCESTVUVALA

VO SOOBRAKJAJKA, VO PRILICNO DOBRA SOSTOJBA.

MOZE DA SE VIDI VO VELES POSLE 20.08.2017 GODГрад:
Велес
Телефон:
078319588
Објавен на:
08.08.2017

ЦЕНА: 3900 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Audi A6
Година на производство:
 2003
Град:
 Велес
Поминати километри:
 175000 km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 170 кс
Аудио систем:
 МП3 плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check Airbag
check Ел. стакла
check Металик боја
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Радко Кузманов
Град:
Велес
Телефон:
078319588
Објавен на:
08.08.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка