продавам прасиња

ЦЕНА: 180 мкд

продавам прасиња


Вкупно се 8 прасиња и имаат од 18 до 25 кгр.моб.076 365 271Име:
Град:
Veles
Телефон:
229-229
Објавен на:
12.06.2015

ЦЕНА: 180 мкд

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
Sasko Dimov
Град:
Veles
Телефон:
229-229
Објавен на:
12.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка