Се продава плац во индустриска зона

ЦЕНА: По договор

Се продава плац во индустриска зона


Плац во индустриска зона од 2.500 m2 на самиот автопат Куманово-Крива Паланка спроти Термалифт.
Има уредно извадени документи од GUP(главен урбанистички план) површина за градба 70% од површина на парцела,спремен за градба.Град:
Куманово
Телефон:
070349909
Објавен на:
29.09.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Куманово
Површина:
 2500 m2

Дополнително:

check Излез на пат
check Чиста документација
check Струја
check Вода
check Маркица за градба

Контакт

Име:
Никола Вељковиќ
Град:
Куманово
Телефон:
070349909
Објавен на:
29.09.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Се продава стан

Се продава стан од 115м2 на прв спрат ,во жолти згради на Октомвриска Револуција спроти My Market, над канцеларии на Штуз.
Станот има 3 спални,дневна со кујна,3 тераси,подрум, голем паркинг просто...

Цена:По договор


Објавен на: 29.09.2017
Eftino Chrysler Grand Voyager

Здравко 075/933-820

Цена:1.000 EUR


Објавен на: 21.08.2017
Се издава стан

Се издава еднособен стан во Битола, населба Карпош. Станот е целосно наместен.

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 18.08.2017
Продажба на куќа во центарот на Куманово во близина на Стара Црква

Се продава куќа на ул. Стојан Сликар бр. 3 со корисна површина од 220 м2, во близина на Стара Црква во центарот на Куманово. Куќата има дворно место од 100 м2со гаража.

Цена:По договор


Објавен на: 26.09.2017
KAZAN ZA RAKIJA

PRODAVAM POLOVEN I ISPRAVEN KAZAN ZA RAKIJA
KAZANO E PODVIZEN I SE RASKLOPUVA NA DELOVI

Цена:По договор


Објавен на: 30.07.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка