Се продава детска соба!

ЦЕНА: 120 €

Се продава детска соба!


Комплет!!!Град:
Prilep
Телефон:
075306411
Објавен на:
10.11.2019

ЦЕНА: 120 €

Карактеристики:

Град:
 Прилеп

Контакт

Име:
Isidora Taleska
Град:
Prilep
Телефон:
075306411
Објавен на:
10.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

KAMAGRA VIAGRA CIALIS LEVITRA Original! (vnimavajte od falsifikati) !!!

Viagra(pfizer) 4x100mg - 1600den
Cialis(lilly) 4x20mg - 1600den
Kamagra oral jelly 7x100mg - 1800den
Kamagra tableti na rastvoranje 7x100mg - 1800den

Цена:1 MKD


Објавен на: 20.03.2020
ПРОДАВАМ ДЕТСКА ЕЛЕКТРИЧНА КОЛА

КОЛТА Е ДОБРО СОЧУВАНА, ЕЛЕКТРОМОТОРОТ Е ИСПРАВЕН НО ТРЕБА САМО ДА СЕ ВГРАДИ НОВА БАТЕРИЈА ЗА ДА ВОЗИ НА СТРУЈА.ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 14.02.2020
Се продава дуќан двоспратен, Кисела Вода - опремен

Долниот спрат има 30 м2, има дополнителна галерија на спрат - 16м2. КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА МЕСАРНИЦА. Подетални информации на број 070-560-928

Цена:22.000 EUR


Објавен на: 01.06.2019
Се продава деловен простор во Центар

Се продава деловен простор во Центар на приземје 80м2 + 20м2 магацински простор. Зградата е новоградба од 2013г. Со сопствен паркинг. Во близина на Универзална сала.

Цена:По договор


Објавен на: 12.10.2018
Се продава глисер

Се продава глисер ELAN Fisherman 460, генерално реставриран и редовно одржуван, во одлична состојба на труп и мотор (Crysler 45KS со 220 работни часа возење), глисерот се продава заедно со приколка...

Цена:По договор


Објавен на: 27.04.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка