Се продава нов невселуван стан од 50 m2 со гаража во Карпош

ЦЕНА: 60000 €

Се продава нов невселуван стан од 50 m2 со гаража во Карпош


Се продава Нов стан Невселуван

Општина : Скопје/Карпош
Локација: Тафталиџе
Година на градба :2016
Површина: 50 m2
Број на спални: 1
Кат: 1/3
Ентериер: Наместен
Број на купатила: 1
Тераса: 1
Аларм :Да
Топла Вода:Електрично
Градско Парно:Да
Лифт:Да
Гаража:Да
Имотен лист:(Да со платено земјиште под зграда и гаража)
Цена: 1200 евра за метар квадратен

Станот се наоѓа на 1 кат од вкупно 3 ката во мини зграда од 8 стана.
Станот има економичен, ефективен и ефикасен систем на осветлување, греење, ладење и топла санитарна вода.

Гаража :3500 евра
Вградена Кујна со бела техника и вградени плакари: 7000 евра.

Доколку се одлучите за останатиот мебел цена по договор.
Телефон:
077-746-284
Објавен на:
24.12.2018

ЦЕНА: 60000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 50 m2
Број на соби:
 2 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 1 кат
Под:
 Паркет
Опременост:
 Лукс.

Дополнително:

check Клима
check Парно греење
check Лифт
check Чиста документација

Контакт

Име:
Драган
Телефон:
077-746-284
Објавен на:
17.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

se prodava stan vo Skopje

se prodava stan od 54 m2 vo Taftalighe sproti Olimpiko, so golem park , igraliste za deca, parking prostor , imoten list, vednas vseliv, so opremena kujna , klima, parno. Semejna zgrada so odlicen...

Цена:По договор


Објавен на: 28.03.2018
Се продава стан

Се продава наместен стан 54 м2 во Кисела вода, реновиран. Цена по договор.

Цена:По договор


Објавен на: 28.03.2018
Банско: Продажба на студио во хотелски комплекс Aspen Heights

Агенција за недвижности Глобал продава студио(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Aspen Heights.

Карактеристики:

Цена:10.500 EUR


Објавен на: 30.01.2018
Банско - Продажба на четворособен апартман 03 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава четворособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, в...

Цена:45.000 MKD


Објавен на: 29.01.2018
Банско - Продажба на студио 01 во Аспен Голф

Агенција за недвижности Глобал продава студио (БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во хотелски комплекс Аспен Голф, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристики:
Квадратура:...

Цена:11.900 EUR


Објавен на: 27.06.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка