СТОМАТОЛОШКА ОРДИНАЦИЈА - ПОВОЛНО

ЦЕНА: По договор

СТОМАТОЛОШКА ОРДИНАЦИЈА - ПОВОЛНО


- стоматолошка машина JUGODENT ELEKTRA 2000
- KOMPRESOR
- SAUGER
- рендген апарат за заби EI НИШ
- апарат за развивање на рендген снимки
- стерилизатор SANITARJA ST-05 Загреб
- хелионат VIVADENT
- ормарче за инструменти
- клешти за вадење на заби AESCULAP USA
- полуги за вадење заби
- инструменти со тацни
- борери
и други материјалиГрад:
Крива Паланка
Телефон:
071263311
Објавен на:
16.03.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Крива Паланка

Контакт

Име:
Никола Анастасовски
Град:
Крива Паланка
Телефон:
071263311
Објавен на:
16.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Продавам Home Cinema Amplifier Yamaha DSP-AX763

Појачалото е во одлична состојба, можи да се види по далечинското!! Во коплет оди и микрофон за подесување на звучниците.

Карактеристики:

Цена:16.000 MKD


Објавен на: 09.03.2018
Продавам Слама

Се продава слама 150 бали

Цена:По договор


Објавен на: 06.03.2018
gradinarski alat

alat pogoden za obrabotka na gradini/bavci

Цена:1 EUR


Објавен на: 07.12.2017
RAZVEDEN MAZ

Zivotot e eden,repriza nema.Sam sum,ako si osamena javi se pisi.Jas sum 41g. mak,Baram zenska licnost za druzenje,zaednicki zivot mozen brak do 43 g. Prv kontakt po telefon ili viber 078/623-389

Цена:1 MKD


Објавен на: 08.12.2017
Televizorce so RADIO

Televizorceto e vo odlicna sostojba raboti

Цена:По договор


Објавен на: 19.03.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка