СЕ ПРОДАВА

ЦЕНА: 5000 мкд

СЕ ПРОДАВА


СЕ ПРОДАВА ВОДООТПОРЕН ДОБРОСОЧУВАН РЕТКО КОРИСТЕН (3-4 пати) CASIO ЧАСОВНИК.Име:
Град:
Скопје
Телефон:
076299105
Објавен на:
01.08.2015

ЦЕНА: 5000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Жаре А.
Град:
Скопје
Телефон:
076299105
Објавен на:
01.08.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Lorus kal.v657 chronograph

Саатот е нов и неупотребуван, сеуште со заштитна фолија на него. Купен во Германија ...

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 25.06.2015

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 13.02.2015
casovnik waide

Casovnikot e nov

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 11.02.2015
CASIO EDIFICE CASOVNICI

NOVI CASIO EDIFICE CASOVNICI
ORIGINAL SO EDNA GODINA GARANCIJA

Цена:95 EUR


Објавен на: 01.12.2014
Casio Novi I ORIGINAL Casovnici

CASIO novi casovnici
so garancija Original
po ekstra cena!!!

Цена:2.200 MKD


Објавен на: 01.02.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка