СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КУМАНОВО/SE PRODAVA KUKJA VO KUMANOVO

ЦЕНА: 110000 €

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КУМАНОВО/SE PRODAVA KUKJA VO KUMANOVO


СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА БЕДИЊЕ ВО КУМАНОВО ВО БЛИЗИНА НА ФЗЦ 11 ОКТОМВРИ А.Д., НА УЛ. 11-ТИ НОЕМВРИ БР.274

КУЌАТА Е СО ПОВРШИНА ОД 300 m2 И ДВОРНА ПОВРШИНА(ПАРЦЕЛА) ОД 800 m2. ПОВРШИНАТА НА КУЌАТА СЕ СОСТОИ ОД ПРИЗЕМЈЕ(КАТ) СО 4 СОБИ И ВТОР КАТ СО 6 СОБИ.

КУЌАТА Е ОРГАНИЗИРАНА СО ДВА ПОСЕБНИ ВЛЕЗА. ВНАТРЕШНАТА ПОВРШИНА СОДРЖИ 3 СПАЛНИ СОБИ, 2 ДНЕВНИ СОБИ, КУЈНА, ТРПЕЗАРИЈА, ГОЛЕМ САЛОН, 2 ДЕТСКИ СОБИ, 2 ХОДНИКА, КУПАТИЛО И ГОЛЕМ БАЛКОН.

НА ПАРЦЕЛАТА СЕ ПРОСТИРА ГАРАЖАТА И ИМА ПОВЕЌЕ ПАРКИНГ МЕСТА.

КУЌАТА Е НА МНОГУ УБАВА ЛОКАЦИЈА НА 2 km ОД ЦЕНТАРОТ И ПЛОШТАДОТ НА ГРАДОТ.

КУЌАТА НЕ Е ОПРЕМЕНА И Е СПРЕМНА ЗА ЖИВЕЕЊЕ. ИМА ИНСТАЛИРАН ВОДОВОД И СТРУЈА, ИМА МОЖНОСТ И ЗА СОЛАРНА ЕНЕРГИЈА/ЗАТОПЛУВАЊЕ СО ИНСТАЛИРАНИ ПОТРЕБНИ ЦЕВКИ.

КУЌАТА Е СО ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР.

ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 077/646-556 СТОЈАНЧЕГрад:
Куманово
Телефон:
077646556
Објавен на:
14.03.2020

ЦЕНА: 110000 €

Карактеристики:

Град:
 Куманово
Квадратура:
 300 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Стојанче Трајковски
Град:
Куманово
Телефон:
077646556
Објавен на:
14.03.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Kuka vo centarot na gradot vednash vseliva

Kuka vo centarot na grad Shtip, Kocho Racin Br. 14, vednash vseliva na atraktivna lokacija.
Vo samata blizina vi stoi na raspolaganje detska gradinka, osnovno i sredno uchilishte, pokraj 'maa...

Цена:По договор


Објавен на: 23.04.2020
ИЗДАВАМ КУЌИЧКА ТОП

ИЗДАВАМ КУЌА... Кујна со дневна 18м2 и голема спална соба од 18м2 кај средното училиште Димитар Влахов, комплетно опремена со двор од 130м2, на само 5 минути од Железничката станица и Трговскиот Це...

Цена:230 EUR


Објавен на: 06.04.2020
Se izdava

Се издава комплетно наместен стан од 60м2
Локација Т.Ц Три Бисери, Вучко-Аеродром,

Цена:200 EUR


Објавен на: 18.03.2020
ИТНО СЕ ПРОДАВА!!!

ИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌАТА СО ДВОРНО МЕСТО И НИВА. КУЌАТА Е СО ПОВРШИНА ОД 75М2 НА ДВА СПРАТА, ПОЛУОПРЕМЕНА, СО СОПСТВЕНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ, А НА ГОРНИОТ СПРАТ ИМА И КЛИМА, КУЌАТА Е ПРИКЛУЧЕНА НА ВОДОВОД И ...

Цена:35.000 EUR


Објавен на: 20.01.2020
Се продава куќа во Сопиште

Кука во Сопиштe so celosna dokumentacija i e vo urbana zona, so struja, gradski vodovod, kanalizacija i odvod. dvor od 400 m2, Dupla termicka izolacija na celata kuka, od vnatresna strana tervol a ...

Цена:По договор


Објавен на: 23.09.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка