Работник за Работа во Производство на Здрава Храна 

ЦЕНА: 16300 мкд

Работник за Работа во Производство на Здрава Храна 


Опис на работата: Подготовка на шеќер, Подготовка на чај, Подготовка на садови за работа, Одржување хигиена во просторот при работата, Миење на садови, Дезинфекција, Одржување лична хигиена при работа, Строго следење на препораките на HACCP системот, Внесување и Изнесување Испратници и Приемници, Прием на суровини, Прием на Амбалажа, Едукација за Работа на Машина, Подготовка на Готов продукт....

Услови
Исполнителност, Константност, Трпеливост, Вреден, Личност подготвена да учи и слуша

Квалификации:
Квалификуван, Висококвалификуван, Средна стручна спрема

Работно искуство:
по можност да, не е неопходно,

Јазици:
Англиски (Основно ), Македонски (Мајчин јазик)

Возачка дозвола:
B, C, C1

Вештини:
WordГрад:
Маџари, Скопје
Телефон:
075/217397
Објавен на:
31.07.2018

ЦЕНА: 16300 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ /
Град:
Маџари, Скопје
Телефон:
075/217397
Објавен на:
31.07.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Презентерки за презентација и односи со јавноста

Маркетинг агенција има потреба од 3 презентерки.
Почетна плата: 19.000 денари
Минимум средно образование
Одговорна, лојална и трпелива личност

Цена:По договор


Објавен на: 07.10.2018
СЕ БАРА ПОМОШНИК СЛАТКАРКА

Млечен ресторан Ваташа, Скопје има потреба од работник-помошник слаткарка.

Цена:По договор


Објавен на: 01.09.2018
Nudime Vrabotuvanje

Фирма од Скопје (Центар) бара работник.

Работно место:
Оператор со балони

Цена:По договор


Објавен на: 16.08.2018
НАЈБРЗО ДО РАБОТА ВО ЕУ СО РАБОТНА ВИЗА, ЛЕГАЛЕН ПРЕСТОЈ И СИТЕ БЕНЕФИЦИИ

ТРГНУВАЊЕ 17ти ЈУНИ (НЕДЕЛА)

PSA PEUGEOT-автоиндустрија, град Трнава
Потребни се луѓе од 19 до 45 години. Саатница 3,6 е дневна и 4,17 е ноќна. Сабота и недела доколку се работи се плаќа 25% по...

Цена:По договор


Објавен на: 13.06.2018
Vraboti se vednas!

So samo nekolku minuti rabota na den, od doma zarabotuvajte ekstra dopolnitelen profit (bez da vlozite ni eden denar), koj so upornost moze da bide i mnogu poveke od edna makedonska plata. Oglasot ...

Цена:По договор


Објавен на: 11.01.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка