РУСКИ ЈАЗИК - Преводи

ЦЕНА: 350 мкд

РУСКИ ЈАЗИК - Преводи


Овластен судски преведувал од македонски на руски јазик и обратно.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
0766369534
Објавен на:
26.02.2018

ЦЕНА: 350 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Ana Hristova
Град:
Skopje
Телефон:
0766369534
Објавен на:
26.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

GIPS KARTON I MOLERAJ


Molerisuvanje chisto i pedantno so kompjuterski boi po povolni ceni.
Opshivki na prozori i vrati vednash posle nivnata promena,pregradni zidovi,oblozhuvanje na zidovi, spushteni plafoni,skrieni ...

Цена:По договор


Објавен на: 01.04.2018
Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018
МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПРОСТОР

Се издава атрактивен и уникатен простор на две нивоа ,погоден за дејност или за домување.

Цена:400 EUR


Објавен на: 19.03.2018
Izdavam/Prodavam dukan vo Madzari od 40 m2

Dukanot se naogja na ul. Zan Zores , karsi avtobuskata na 23 vednas pozadi komercijalna banka

Цена:По договор


Објавен на: 17.03.2018
Baram rabota za cuvanje na dete/deca

Baram da cuvam dete/deca. Seriozna i odgovorna zena so iskustvo za cuvanje na deca.

Цена:По договор


Објавен на: 28.01.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка