Продажба на куќа во центарот на Куманово во близина на Стара Црква

ЦЕНА: По договор

Продажба на куќа во центарот на Куманово во близина на Стара Црква


Се продава куќа на ул. Стојан Сликар бр. 3 со корисна површина од 220 м2, во близина на Стара Црква во центарот на Куманово. Куќата има дворно место од 100 м2со гаража.



Име:
Град:
Куманово
Телефон:
070/908-091
Објавен на:
26.09.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Куманово
Квадратура:
 / m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + 2 ката
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
Лазо
Град:
Куманово
Телефон:
070/908-091
Објавен на:
05.09.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava kuka vo Demir Kapija

Se prodava kuka so dvor vo Demir Kapija.

Info na telefon

Цена:По договор


Објавен на: 13.08.2016
prodazba na stan

se prodava 2soben stan od 48m2 vo Negotino

Цена:28.000 EUR


Објавен на: 22.06.2015
prodavam citroen c4 exclusive 2.0 hdi 138 ks

dobro socuvan garaziran, proizveden 2004 dekemvri so ful oprema servisna kniska, senzori za parkiranje,senzori za dozd,esp,navigacija,tempomat,grejaci na sedistata so zelen karton do 12 mesec itn

Цена:6.300 EUR


Објавен на: 17.05.2015
Mатрици за извлекуванье на метални производи

Предлагам дијамантски и карбид матрици за извлекуванье на метални производи: челична жица, бакарни и алуминиумски проводници, метални нишки од месинг, сребро, злато, платина, волфрам, молибден и др...

Цена:67 EUR


Објавен на: 13.04.2015
TOYOTA HILUX 2.5 D-4D STYLE

TOYOTA HILUX 2.5 D-4D STYLE

АКТИВНА БЕЗБЕДНОСТ И ДИНАМИЧНИ СВОЈСТВА
ABS (Анти-блокирачки систем за кочење)

Цена:16.000 EUR


Објавен на: 17.02.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка