Продажба на трособен стан во Центар на Скопје

ЦЕНА: 78000 €

Продажба на трособен стан во Центар на Скопје


Продажба на трособен ненаместен стан со вкупна квадратура од 68,5м2 во Центар на Скопје. *НОВО ГРАДБА: 2018 Г.
*ОРИЕНТАЦИЈА: ЗАПАД
*СПРАТ: ПОТКРОВЈЕ
*ГРЕЕЊЕ:ГРАДСКО ПАРНО
*ЛИФТ
*ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА
*ОТВОРЕН ПЛАН НА ДНЕВНА И ТЕРПЕЗАРИЈА
*ДВОЈНА ВИСИНА СО МОЖНОСТ ЗА ГАЛЕРИЈА
*ТЕРАСА ПО ЦЕЛА ДОЛЖИНА СО ОТВОРЕН *ПОГЛЕД КОН ВОДНО
*10 МИН. ДИСТАНЦА ОД ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ
*ДЕТСКА ГРАДИНКА КОЧО РАЦИН 20М
ОУ "Ј.Х. ПЕСТАЛОЦИ" 400м
*ЛЕСНА СООБРАЌАЈНА ПОВРЗАНОСТ
*Околината нуди се’ што е потребно за квалитетен живот: детска градинка, училишта, факултет, супермаркети, пазар, парк, болници, лесна сообраќајна поврзаност со цело Скопје.Град:
Скопје
Телефон:
071453641
Објавен на:
22.08.2019

ЦЕНА: 78000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 685 m2
Број на соби:
 3 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 5 - 10 кат
Под:
 Паркет
Опременост:
 Празен

Дополнително:

check Парно греење
check Лифт
check Чиста документација

Контакт

Име:
Теа Ичева
Град:
Скопје
Телефон:
071453641
Објавен на:
22.08.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Stanovi novogradba vo hrom

Се продаваат станови со големина од 27м2, 33м2, 35м2, 45м2, 47м2, 51м2, 60м2, 71м2, 78м2, 88м2, 90м2
Зградата се состои од приземје и 4 ката.
Адреса: ул. Исаија Мажовски бр. 16
На сликите во при...

Цена:920 EUR


Објавен на: 25.02.2020
80м2 ТРИ спални, две купатила, Гаража+паркинг

Продавам стан од 80м2 на ул:Јуриј Гагарин 62. дијагонално од студентски дом Гоце Делчев, нова зграда од 4 спрата, на високо приземје. Станот е со три спални, купатило плус тоалет, дневна соба трпез...

Цена:85.000 EUR


Објавен на: 18.12.2019
Се продава стан во Карпош 1

Се продава стан во Карпош 1, веднаш спроти полицијата, на ул Бранислав Нушиќ бр.7. Станот е нов, изграден 2013 година, вкупно 87м2 и тераса од 5м2 со поглед на Партизанска.Има посебна спална, посеб...

Цена:83.000 EUR


Објавен на: 26.11.2019
Se prodavaat novi stanovi vo Aerodrom 960 eur m2

Se prodavaat novi stanovi vo Aerodrom 49m2 2-soben;63m2 3-soben; 64m2 3-soben;72m2 i 73m2 3-soben; 93m2 4-soben.Stanovite se naogaat na prekrasna lokacija i se so racionalno iskoristen prostor ve...

Цена:960 EUR


Објавен на: 22.08.2015
HIT - KOMPLETNA PONUDA NA STANOVI ZA PRODAZBA

NA VISTINSKOTO MESTO STE!
AGENCIJA HIT RASPOLAGA SO KOMPLETNA AKTUELNA PONUDA NA STANOVI ZA PRODAZBA NA TERITORIJA NA CELO SKOPJE IZGRADENI I VO GRADBA, SO CISTA DOKUMENTACIJA!
IZBERETE SIGURNA...

Цена:1 EUR


Објавен на: 15.03.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка