Продавам две пушки

ЦЕНА: По договор

Продавам две пушки


Продавам две пушки во одлична состојба:

1. Ловен карабин „CZ" калибар 8х57

2. Војничка пушка М-98 калибар 7,9 мм

Само за лица со дозвола.Град:
Велес
Телефон:
070 504 706
Објавен на:
01.06.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
Александар
Град:
Велес
Телефон:
070 504 706
Објавен на:
01.06.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка