Продавам Suzuki Wagon R+ Ефтино И Поволно

ЦЕНА: 1000 €

Продавам Suzuki Wagon R+ Ефтино И Поволно


Продавам Suzuki Wagon R+ во екстра возна состојба. Со возилото давам и две (нови) предни зимски гуми. Регистрирано до 2019 Јануари. Бензин, 1,0 . Година на производство 1999. Зачувано,(втор сопственик) .Лице за контакт Сашко (Велес)Град:
Велес
Телефон:
078/34 00 71
Објавен на:
16.11.2018

ЦЕНА: 1000 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Suzuki Jimny
Година на производство:
 1999
Град:
 Велес
Поминати километри:
 100 km
Гориво:
 Бензин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 120 кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Сервисна книшка
check Чиста документација

Контакт

Име:
Сашко Стојанов
Град:
Велес
Телефон:
078/34 00 71
Објавен на:
16.11.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam dzip Daihatsu Terios

Prodavam dzip Daihatsu Terios 1.5 ( 4x4) benzin/ plin, god. 12/2007, reg. do 03/2017+ zelen karton, pominati 116.000 km, prv sopstvenik, odlicna sostojba
Kont: 070237396

Цена:7.900 EUR


Објавен на: 26.05.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка