Понуда за заем во 72 часа

ЦЕНА: 10 мкд

Понуда за заем во 72 часа


Ова е христијанска организација формирана со цел да им помогне.Проценува Здраво, Ова е христијанска организација формирана со цел да им помогне на луѓето во потребите на помага, како што се финансиска помош. Па ако одиме преку финансиски потешкотии или во било финансиски проблеми, и таа му треба пари да почнат свој бизнис или тој треба подготвени да liquefy својот долг или да му платат своите сметки, добар почеток случај, или тие имаат тешкотии добивање кредити за обртни средства од локалните банки, контактирајте со нас денес преку електричен пошта (aidefamilliale35@gmail.com) Библијата вели: \"Лукас 11:10 Секој кој прашува тој, добива; кој бара наоѓа и на кого тој го нарекува, вратата ќе се отвори. \" Значи, вие не ги споделите со овие можности ќе потрошите зошто Исус си таа вчера, денес и во вечни векови. Ве молиме, за нив тоа е сериозен менталитет и луѓето се плашат од Бога ... Ова е христијанска организација формирана со цел да помогне МНЕ ТерезаОбјавен на:
11.06.2014

ЦЕНА: 10 мкд

Карактеристики:

Град:
 Виница

Контакт

Име:
aide famialliale
Објавен на:
11.06.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Iznajmuvam apartmani vo Nea Kalikratia,Grcija.

Iznajmuvan apartmani (mazonetki) vo Nea Kalikratia ,kujna,dnevna,kupatilo ,spalna,160 litri solaren boljer,klima ured,internet I parking mesto.Odalecenost od plaza 180 metri.Se izdava za 120 dena ...

Цена:По договор


Објавен на: 13.03.2018
Delovi za mazda 6 - 2004

Delovi za mazda 6 - 2004 - 120 hp CITD i BANDASHI/GUMI 215/45/18

Цена:1 MKD


Објавен на: 10.03.2018
Отклучен iPhone 6 Плус бела и црна

Комплетна опрема iPhone 6

Apple iPhone 6 Плус
AC полнач за патување

Цена:400 EUR


Објавен на: 11.05.2015
Samsung Galaxy S6 Edge G9250 4G

SIM Type Single SIM Network 2G: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3G: WCDMA 850 / 900 / 1900 / 2100 4G: LTE 700 / AWS / 800 / 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 Display Type Super

Skype:info.lahstr...

Цена:430 EUR


Објавен на: 09.05.2015
Подарувам мачиња

Едно машко персиско и две женски обични.

Цена:По договор


Објавен на: 19.08.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка