Плац во Пинтија

ЦЕНА: По договор

Плац во Пинтија


Продавам плац во Пинтија со површина од 1.114м2 до асфалтен пат.Цена по договорГрад:
Скопје
Телефон:
075655870
Објавен на:
30.03.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Површина:
 1114 m2

Контакт

Име:
Панче Настовски
Град:
Скопје
Телефон:
075655870
Објавен на:
30.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se izdava stan vo strog centar na ulica Makedonija

Se izdava stan vo strog centar, na ulica Makedonija, kaj bikot. Stanot e pogoden za deloven prostor (3 sobi i chekalna). Cena po dogovor.

Цена:По договор


Објавен на: 03.04.2018
Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018
Банско - Продажба на четворособен апартман 03 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава четворособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, в...

Цена:45.000 MKD


Објавен на: 29.01.2018
Банско - Продажба на студио 01 во Аспен Голф

Агенција за недвижности Глобал продава студио (БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во хотелски комплекс Аспен Голф, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристики:
Квадратура:...

Цена:11.900 EUR


Објавен на: 27.06.2017
Brand New SET OF 2x Pioneer CDJ-2000 Nexus & 1x PIONEER DJM-900 Nexus at 3000 EUR

INSTRUMENTAL CONSULTANCY LTD has continued to attract a highly committed and passionate community of musicians, DJs, composers and all electronics consumer all over the world.
We are a well-reco...

Цена:3.000 EUR


Објавен на: 09.03.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка