ПРОДАВАM Stan Stanovi СТАН СТАНОВИ ВО СТРУГА 49, 50, 76 M2 BANESA Banes

ЦЕНА: 699 €

ПРОДАВАM Stan Stanovi СТАН СТАНОВИ ВО СТРУГА 49, 50, 76 M2 BANESA Banes


ПРОДАВАМ Stan Stanovi СТАНОВИ во комплексот Набизи ,100 метра од плажа, 49, 50, 76 m2 За по детални информаци контактирајте го Меџит ++389 70232876 Е маил coma722@gmail.com
SHES Banes BANESA në kompleksin Nabizi, 100 metra nga plazha, 49, 50, 76, m2 Për infromata më të detalizuara kontaktoni Mexhitn ++389 70232876 E mail coma722@gmail.comГрад:
Struga
Телефон:
070 232876
Објавен на:
16.07.2019

ЦЕНА: 699 €

Карактеристики:

Град:
 Струга
Квадратура:
 50 m2
Број на соби:
 2 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 2 кат
Под:
 Ламинат
Опременост:
 Празен

Дополнително:

check Лифт
check Чиста документација

Контакт

Име:
Меџит-Mexhit Цома-Coma
Град:
Struga
Телефон:
070 232876
Објавен на:
13.12.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

ИТНО СЕ ПОДАРУВА КУЧЕ/СЕ БАРА ПАНСИОН ЗА КУЧИЊА ВО БИТОЛА

ИТНО БЕСПЛАТНО се ВДОМУВА или се бара ПАНСИОН за кученца во БИТОЛА за ова машко кученце околу една година бидејќи таму каде што е го малтретираат и тепаат. ТЕПАН Е ВЕЌЕ НЕКОЛКУ ПАТИ. Доаѓале шинтер...

Цена:По договор


Објавен на: 15.12.2018
Kerkohet kamarjer per embeltore-burektore

-Pervoj pune minimum 2 vjet-Gjuha angleze dhe turke do te meren perparsi-Mosha nga 22 deri 35-Rroga 18.000 den i paraqitur dhe siguruar-Koha e punes 8 ore ne 3 ndrime -Prej 06h-14h , 08h-16h, 14h-2...

Цена:По договор


Објавен на: 11.12.2018
Se iznajmuva stan vo Crnice

Se iznajmuva namesten stan vo Crnice

Цена:250 EUR


Објавен на: 25.11.2018
Се продава нов стан

Се продава нов стан веднаш вселив во населба Ѓорче Петров карши гимназијата Кочо Рацин 54 м2 трети кат југозапад цена 48 200,00 инвеститор Циле Инженеринг контакт 077 694 390 Влатко Ристески

Цена:48.200 EUR


Објавен на: 24.11.2018
Stan 83m2 vo Struga

Stanot se naoga vo kompeksot pozadi fakultetot FON vo Struga. Zgradata e od 2006 godina. Na 6 sprat so lift. Ima dve spalni, prostrana dnevna so trpezarija i kujna. Dve terasi zatvoreni so pvc dogr...

Цена:37.765 EUR


Објавен на: 12.02.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка