ПРОДАВАМ ИЛИ МЕНУВАМ

ЦЕНА: 130000 €

ПРОДАВАМ ИЛИ МЕНУВАМ


СЕ ПРОДАВА НОВА ПЛАНСКА КУЌА НА ТРИ СПРАТА СО ТРИ ЗАСЕБНИ ВЛЕЗА ПОГОДНА ЗА ЖИВЕЕЊЕ НА 3-4 СЕМЕЈСТВА СО ГОЛЕМ ДВОР ГОЛЕМ ПОДРУМ МНОГУ БАЛКОНИ СО ПЛАТЕНИ КОМУНАЛИИ ВО ВЕЛЕСГрад:
Veles
Телефон:
076/547-401
Објавен на:
27.01.2013

ЦЕНА: 130000 €

Карактеристики:

Град:
 Велес
Квадратура:
 520 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + 2 ката
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Zoranco Andov
Град:
Veles
Телефон:
076/547-401
Објавен на:
16.07.2011
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка