Отклучен iPhone 6 Плус бела и црна

ЦЕНА: 400 €

Отклучен iPhone 6 Плус бела и црна


Комплетна опрема iPhone 6

Apple iPhone 6 Плус
AC полнач за патување
USB Sync кабел
Упатство за употреба

Контактирајте не за повеќе информации.Име:
Град:
USA
Телефон:
9177086489
Објавен на:
11.05.2015

ЦЕНА: 400 €

Карактеристики:

Град:
 Виница

Контакт

Име:
Juan Manuel
Град:
USA
Телефон:
9177086489
Објавен на:
11.05.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Банско - Продажба на четворособен апартман 03 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава четворособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, в...

Цена:45.000 MKD


Објавен на: 29.01.2018
Samsung Galaxy S6 Edge G9250 4G

SIM Type Single SIM Network 2G: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3G: WCDMA 850 / 900 / 1900 / 2100 4G: LTE 700 / AWS / 800 / 850 / 900 / 1800 / 1900 / 2100 / 2600 Display Type Super

Skype:info.lahstr...

Цена:430 EUR


Објавен на: 09.05.2015
Apple iPhone 6 Plus - 64 GB

iPhone 6 Plus isn't just bigger, it's better in every way. A smooth metal surface seamlessly meets the new Retina HD display. It features leading-edge technologies, including

Skype:inf...

Цена:550 EUR


Објавен на: 09.05.2015
Златен ретривер- се продава

Две женски и едно машко, 42 дена, прочистени од паразити, од одлично легло со педигре, златно-жолти со долго влакно.Н фотографиите се 35 дена.Контакт:078/604-605

Цена:200 EUR


Објавен на: 18.04.2015
Apple iPhone 6 128GB Unlocked Original

Email Address : phoneplanetltd@musetr.com
Skype : phone-planet-ltd
Phone Number: +447045749353
WhatsApp : +2348148390201

Цена:900 MKD


Објавен на: 26.09.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка