Овластен судски преведувач од англиски јазик на македонски јазик Скопје

ЦЕНА: 1 мкд

Овластен судски преведувач од англиски јазик на македонски јазик Скопје


Судски преведувач врши превод од англиски јазик на македонски јазик и обратно.
Брз и квалитетен превод со заверка.

Контакт : 071 277 738
Email: mirjanamiskoska@gmail.comИме:
Град:
Skopje
Телефон:
071277738
Објавен на:
27.02.2017

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Mirjana
Град:
Skopje
Телефон:
071277738
Објавен на:
04.12.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Ovlasten sudski preveduvac RUSKI i CESKI jazik

Овластен судски преведувач од руски и чешки јазик на македонски јазик и обратно.
Превод на документи, книги од сите области.
Професионален и брз превод.
Дипл.проф.по руски и чешки јазик

Цена:1 MKD


Објавен на: 27.02.2017
Ovlasten sudski preveduvac od GERMANSKI i ITALIJANSKI jazik

Овластен судски преведувач од германски и италијански јазик на македонски јазик и обратно.
Превод на документи, книги од сите области.
Високо професионален и брз превод.
Контакт тел.: 071 277 738

Цена:1 MKD


Објавен на: 27.02.2017
Sudski ovlasten preveduvac od angliski jazik na makedonski jazik

Превод на документи и стручна литература од следните јазици : Англиски - Македонски Македонски - Англиски Англиски - Албански Албански - Англиски Со заверка.
Контакт тел: 071 277 738 емаил: mirja...

Цена:1 MKD


Објавен на: 24.10.2016
Sudski preveduvac od angliski jazik Skopje

Prevod od angliski na makedonski jazik i obratno.
Превод од англиски на македонски јазик и обратно.

Контакт : 071 277 738

Цена:1 MKD


Објавен на: 16.12.2017
Sudski preveduvac od angliski, ruski, ceski, romanski, albanski jazik

Судски преведувач од англиски, руски, чешки, романски, албански јазик на македонски и обратно.
Гарантиран квалитет.
Контакт : 071 277 738
email: mirjanamiskoska@gmail.com

Цена:1 MKD


Објавен на: 04.04.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка