Нудам работа во трафика/киоск

ЦЕНА: По договор

Нудам работа во трафика/киоск


Се бара продавачка за работа во трафикаЛокација:Наспроти касарната
Информации на тел: 071/315-212Град:
Велес
Телефон:
071315212
Објавен на:
10.06.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
Виолета Андова
Град:
Велес
Телефон:
071315212
Објавен на:
08.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка