Маси*Столици*Клупи*Жардињери

ЦЕНА: По договор

Маси*Столици*Клупи*Жардињери


Се продаваат:
- маси (ниски и високи) = 3500 МКД/парче.
- столици (високи) = 1500 МКД/парче
- столици (ниски) = 600 МКД/парче и 300 МКД/парче.
- клупи = 2300 МКД/парче.
- жардинери = 1800 МКД/парче и 1400 МКД/парче.
Сочувани се одлично и се во одлична состојба, користени се само 15 месеци !!Град:
Skopje
Телефон:
078389852
Објавен на:
02.11.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Danilo Danilo
Град:
Skopje
Телефон:
078389852
Објавен на:
02.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

ИТНО СЕ ПРОДАВА!!!

ИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌАТА СО ДВОРНО МЕСТО И НИВА. КУЌАТА Е СО ПОВРШИНА ОД 75М2 НА ДВА СПРАТА, ПОЛУОПРЕМЕНА, СО СОПСТВЕНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ, А НА ГОРНИОТ СПРАТ ИМА И КЛИМА, КУЌАТА Е ПРИКЛУЧЕНА НА ВОДОВОД И ...

Цена:35.000 EUR


Објавен на: 20.01.2020
Trpezariska masa so stolici

Se prodava trpezariska masa izrabotena od metal i staklo so dimenzii 120x90, so moznost za prodolzuvanje 240x90 i 6 beli stolici izraboteni od koza i metal.
Istite se vo odlicna sostojba.

Цена:20.000 MKD


Објавен на: 17.08.2019
mebel

Krevet klik klak pusten 140/200 4.000 den
Dvosed so spustanje 3.000 den
TV komoda 2.000 den

Цена:3.000 MKD


Објавен на: 20.06.2018
SE PRODAVAAT GARNITURI ZA NA TERASA ILI DVOR

Se prodavaat 4 garnituri za na terasa ili dvor (4 masi so po 4 stola). Cenata ne e fiksna I se odnesuva na poedinecna garnitura

Цена:120 MKD


Објавен на: 03.04.2017

Цена:1 MKD


Објавен на: 25.08.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка