Куќа во населба Лисиче

ЦЕНА: По договор

Куќа во населба Лисиче


Се продаваат два објекта, куќа и барака на плац од 320 м2. Куќата е понова градба, а бараката е целосно реновирана. Двата објекти се со вкупна корисна повшина од 220 м2 по имотен лист и се со одличен распоред.
Објектите се со сопствено комбинирано парно на дрва/струја. Исто имаат и подрум и гаража.
Локацијата на која се наоѓаат е одма до трговскиот центар во населба Лисиче на мирна локација. Објектите се со посебен влез и се погодни за повекечлено семејство или две фамилии и истите не се продаваат одделно.
Објектите се продаваат хитно и поволно и можна е замена за стан .Име:
Град:
Скопје
Телефон:
071/345-798
Објавен на:
26.01.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 220 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Парно греење
check Чиста документација

Контакт

Име:
Darko
Град:
Скопје
Телефон:
071/345-798
Објавен на:
07.01.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Се издава куќа во Маџир маало

Се издава куќа во Маџир маало, 60м2 со наместена кујна, дневна, трпезарија, спална и мала детска соба која може да се користи и како работна соба.Погодна за млад пар. Куќата има и двор кој може да ...

Цена:12.500 MKD


Објавен на: 16.10.2018
МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПРОСТОР

Се издава атрактивен и уникатен простор на две нивоа ,погоден за дејност или за домување.

Цена:400 EUR


Објавен на: 19.03.2018
Kuka vo Gorce Petrov so moznost za gradba

Се продава куќа во Ѓорче Петров во близина на основно училиште “Мирче Ацев “, со имотен лист на 96 м2, од кои 1кат ( високо приземје) од 51 м2, со сутеренски простории од 45 м2 и маркиц...

Цена:45.000 EUR


Објавен на: 27.01.2018
Se prodava kukja vo naselba Cento

Se prodava kukja vo naselba Cento od 86 m2, dvor od 350 m2 i garaza. Se naogja na pocetokot od naselbata, ima uredna dokumentacija.

Цена:По договор


Објавен на: 25.01.2018
Ekskluzivna kuka

Se prodava kuka okulu 400m so prekrasno ureden dvor bazen idr.sodrzini.kukata se navoga na naj ubavoto mestto vo Sopiste na glavniot pat vo ubava zona so ubavi kuki ima prekrasen nesmetan pogled ko...

Цена:1 EUR


Објавен на: 13.04.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка