Компензација за лаптоп

ЦЕНА: По договор

Компензација за лаптоп


Нудиме компензација за лаптоп, било која марка, било каков само да функционира како што треба и да има солидни перформанси. Може и користен. За возврат нудиме бесплатна реклама на сајт во рок на прикажување од 6 - 12 месеци, во зависност од состојбата на лаптопот. Сите кои имате што да понудите, повелете контакт - contact@livada.mk.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
078299784
Објавен на:
04.08.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Goran
Град:
Skopje
Телефон:
078299784
Објавен на:
04.08.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

ASUS 24 Full HD LED monitor

Monitorot e osteten pri otvoranje(nov ne e koristen NO CELOSNO FUKCIONALEN). Ima grebnatina/linija od 5 sm vo sredinata napravena od skalpel pri otvoranje.Funkcionalnosta ne e namalena osven sto vi...

Цена:По договор


Објавен на: 26.12.2017
Bluetooth speaker with handsfree

Bluetooth speaker with handsfree , blutut zvucnik, novo
https://www.innodevice.com/innoflask-2, boja zlatna

Цена:70 EUR


Објавен на: 29.03.2017
Lenovo Y50 70

Lenovo Y50 70

Processor
Intel® Core™ i7-4720HQ Processor 2.60GHz

Цена:720 EUR


Објавен на: 25.09.2016
LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L305 D

TOSHIBA SATELLITE L305 D PROCESOR AMD 2.2 DUAL CORE RAM2GB HDD250GB WINDOWS 7 ULTIMATE MNOGU MALKU KORISTEN

Цена:8.000 MKD


Објавен на: 25.06.2015
se prodava

ACER lap top 10" malku koristen

Цена:300.000 MKD


Објавен на: 06.06.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка