Камин на дрва

ЦЕНА: 9000 мкд

Камин на дрва


Се продава камин на дрва за парно од 40 до 100 м2.Име:
Град:
Kavadarci
Телефон:
072271280
Објавен на:
04.12.2019

ЦЕНА: 9000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Кавадарци

Контакт

Име:
Daliborka
Град:
Kavadarci
Телефон:
072271280
Објавен на:
04.12.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Изработка на кујни,лизгачки плакари, спални, детски...


Изработка на мебел: кујни (луксузни или стандардни, према вашиот буџет) , плакари (со лизгачки врати со тивко лизгање и долга експлоатација и со обични врати ) , детски соби, кревети, канцeла...

Цена:7 MKD


Објавен на: 22.04.2020
Prodavam elektricen sporet vo super ispravna sostojba

Prodavam elektircen sporet marka sloboda cacak vo ispravna sostojba

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 03.02.2020
Купувам ножеви Solingen

Купувам сет ножеви Solingen.
На број: 070-231-652
На број: 070-231-652
На број: 070-231-652

Цена:По договор


Објавен на: 03.11.2019
Изработка на семинарски и есеи

Изработувам семинарски и есеи,магистерски трудови од секоја област, професионално и во најкус временски рок. И на англиски јазик. Цена по договор, во зависност од темата и обемот.

Цена:По договор


Објавен на: 01.11.2019
Kamin za parno

Kamin Alfa plam
Komplet so kotel za parno
Mnogu socuvan

Цена:По договор


Објавен на: 01.10.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка