Издавам канцеларии во Т.ц Олимпико Карпош

ЦЕНА: По договор

Издавам канцеларии во Т.ц Олимпико Карпош


Издавам канцеларии во Т.ц Олимпико со посебен влез.4 канцеларии,кујна,тоалет,на 2 спрат ,секоја канцеларија има посебна клима,поглед спрема Водно на јужна страна. Комплет се е реновирано.Цена по договор во зависност од периодот.075/424028Град:
Skopje Karpos
Телефон:
075424028
Објавен на:
18.04.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 80 m2
Под:
 Ламинат

Контакт

Име:
Biljana Dzingo
Град:
Skopje Karpos
Телефон:
075424028
Објавен на:
18.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se izdava apartman vo centar na Struga

Se izdava apartman ( Stan 34m2) vo Nova zgrada, lociran na novoto setaliste vo Struga,speoti srkvata sv. Gorgija. Smestuvacki kapacitet do 4 lica.

Цена:20 EUR


Објавен на: 06.07.2019
Se prodava vikend kuka vo s.Dolno Sonje

Kukata ima suteren, sprat i visoko potkrovje. Potkrovjeto e samo so pregradni zidovi i ne e komplet napraveno. Kukata ima dimenzii 10x9 i po imoten list ima 259m2.Se naogja na ul 1 br.81.Ima struja...

Цена:45.000 EUR


Објавен на: 18.01.2019
Издавам дуќан

Издавам дуќан на главна улица во нас.место Марино.

Цена:По договор


Објавен на: 06.09.2018
Izdavam soba vo Centar

Издавам евтинo соба со парно на прв спрат на ул.Рузвелтова, за студентка / вработена по можност непушач.

Цена:По договор


Објавен на: 05.03.2019
SE IZDAVA STAN VO KARPOS

Se izdava stan vo Karpos 60m2 pogoden za kancelarija.
Informacii na 078288160 078416275

Цена:По договор


Објавен на: 29.05.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка