За градежништво,Жапки,Кајли,Т-штраф,Натезни гл, услуги и др.

ЦЕНА: 1 мкд

За градежништво,Жапки,Кајли,Т-штраф,Натезни гл, услуги и др.


....Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци за скеле,Наставци
Коцки (калупи) за испитување на бетон.
Т-штрафови за жапки жабици спојки

2. АЛАТИ
Изработка на сите видови за лиење гума и пластика,
Штанцување и извлекување на лим со различна дебелина,
Ковање и пресување на метал.

3. КОЛИЧКИ
За транспорт на материјал со разна носивост,
Угостителски за послужување храна на гости,
Колички за индустриски хали,
Штендери за конфекции.

4. ТРКАЛА
Tерeтни транспортни од Ф70-Ф200 стабилни и вртливи, со кочница и без кочница, со разна носивост, пластични, метални, лиени и гумирани, со лагер еден или два и по желба во зависност од вашите потреби и тежина која ќе ви одговара. Тркалца кои не оставаат трага на подот излиени од специјална гума, наменети за болници, угостителски објекти итн.

5. УСЛУГА
Изработка на сите врсти на производи од гума и метал, према доставен цртеж или примерок.
Валци за транспортни траки-ленти за рударство и индустрија,секакви и др.

*Примат Дооел Штип*
Ул Верациривири бр.20 Штип Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов 070 210776 тел/фах 032 380375 E-mail...primatstip@yahoo.com

цени по договор во зависност од количините на големо и мало начин на плаќање модел и достава..
..производите се како на сликите..
..побарајте не..за се има договор..
..24 години македонски производи..Име:
Град:
Skopje
Телефон:
075 457 506
Објавен на:
28.04.2015

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Кочани

Контакт

Име:
ace mihov
Град:
Skopje
Телефон:
075 457 506
Објавен на:
11.11.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Продавам 7 крави молзници во с.Стојаково

Продавам 7 крави молзници во с.Стојаково
контакт тел: 075 446 186
Мите

Цена:1 EUR


Објавен на: 31.10.2014
Кредит за бизнис стартување

Дали ви треба заем за почеток на бизнис Зачленете се сега и се одобрени со 3% каматна стапка
Треба заем за проширување на вашиот бизнис? Имате лош кредити што сакате да се реши? Аплицираат за кре...

Цена:12 MKD


Објавен на: 25.09.2014
2014 SPECIALIZED EPIC EXPERT CARBON WORLD CUP

We sell all models of 2012, 2013 and 2014 Specialized, Trek, Cannondale, Gary Fisher, Klein, GT, Scott, Cervélo, Giant, Santa Cruz, Rocky Mountain, Kona, Whyte, Ellsworth, Jamis, Litespeed, ...

Цена:3.750 MKD


Објавен на: 21.07.2014
Заеми на луѓе во вистинска потреба безбедно слободен

Сигурен сум дека финансиски. Јас меѓу кредит.

Поединци се способни да финансиски тешкотии

Цена:10 MKD


Објавен на: 06.07.2014
Градежништво,Жапки,Кајли,Т-штраф,Натезни,Спојки и услуги

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,

Цена:175 EUR


Објавен на: 28.04.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка