Деловен простор за изнајмување

ЦЕНА: По договор

Деловен простор за изнајмување


Издавам 2 деловно-магациснки простори од по 500м2. Има и посебен канцелариски простор(150m2). Се наоѓаат на самата заобиколница, со сопствен паркинг и влез за камиониГрад:
Скопје
Телефон:
072232246
Објавен на:
14.09.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 500 m2

Контакт

Град:
Скопје
Телефон:
072232246
Објавен на:
01.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Купувам гарсоњера

Барам гарсоњера за купување во централно градско подрачје на Скопје, околина на МВР или Огњен Прица. Пожелно да е новоградба или реновирана, со одделна спална соба до 4ти кат, лифт и централно парн...

Цена:30.000 EUR


Објавен на: 05.11.2019
Se Prodava !!!

Se prodava od 300m2 so devloven prostor od 61m2 so celosna dokumentacija.Se naoga vo N.Goce Delcev (Skopsko Pole) na samata ulica,moze da se vidi vo sekoe vreme.

Kontakt broevi za informacii:
...

Цена:1 EUR


Објавен на: 31.10.2019
Se izdava soba na Ruzveltova

Izdavam ednokrevetna soba za studentka na ul Ruzveltova so parno informacii na tel 071 317 177 ili 076 476 605

Цена:60 EUR


Објавен на: 26.08.2019
Iznajmuvam Sobi vo Centarot na Struga

Собите се наоѓаат во центарот на градот.
контакт тел- 078834721 / 071349552

Цена:5 EUR


Објавен на: 12.07.2019
Se izdava apartman vo centar na Struga

Se izdava apartman ( Stan 34m2) vo Nova zgrada, lociran na novoto setaliste vo Struga,speoti srkvata sv. Gorgija. Smestuvacki kapacitet do 4 lica.

Цена:20 EUR


Објавен на: 06.07.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка