ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ

ЦЕНА: 360 €

ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ


Се издава деловен канцелариски простор од 50м2(комплетно реновиран) во најстрогиот центар на Скопје(на Рекорд). Има употребна дозвола за вршење на дејност. Комплетно реновиран(3 канцеларии) со канцелариски бироа, кожни фотељи, столици и орманчиња. Поседува мини кујна(бојлер, фрижидер), ексклузивна италијанска керамика во тоалет. Има парно греење, 2 климатизери, ламинатен под, спуштени плафони, алуминиумски прозори, внатрешни врати со термпопан стакло, блиндирана надворешна врата, аларм со телефонска дојава. Поседува простор за реклама на фасадата од страна на ул.Димитрије Чуповски.Град:
Скопје
Телефон:
078848845
Објавен на:
23.10.2018

ЦЕНА: 360 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 50 m2
Под:
 Ламинат

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
Ивица Бојовски
Град:
Скопје
Телефон:
078848845
Објавен на:
03.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava NIVA vo RADISHANI

Nivata e 2000m2,se naogja na tretiot vlez vo blizina na rezervoarot za voda.

Цена:30 EUR


Објавен на: 24.03.2018
електрика и водовод

Поправам апарати за домаќинство машини за перење, бољери,шпорети правосмукалки, фрижидери .Нудам и водоводџиски услуги ,чистење на канализација. Брза и евтина услуга

тел 075/542-516
078/6...

Цена:По договор


Објавен на: 23.03.2018
Delovi za mazda 6 - 2004

Delovi za mazda 6 - 2004 - 120 hp CITD i BANDASHI/GUMI 215/45/18

Цена:1 MKD


Објавен на: 10.03.2018
Банско - Продажба на двособен апартман Orbilux Complex

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Orbilux Complex со затворен базен, спа центар и голема градина, веднаш до ски ста...

Цена:21.500 EUR


Објавен на: 16.01.2018
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO PINTIJA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO PINTIJA, SO STRUJA, VODA, POVRZAN NA ASFALTEN PAT.PROSTOROT RASPOLAGA SO HALA 110M2, KANCELARII 30M2, POMOSEN MAGACIN-PROSTOR 20M2 + KUJNA + TOALET.OBJEKTOT RASPOLAGA S...

Цена:По договор


Објавен на: 08.04.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка