Бомбина за матиз

ЦЕНА: 4000 мкд

Бомбина за матиз


Продавам бомбина за матиз 2006 и гратис нови кабли за свеќици.Град:
Демир хисар
Телефон:
077738540
Објавен на:
23.12.2017

ЦЕНА: 4000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Демир Хисар

Контакт

Име:
Александар Јолевски
Град:
Демир хисар
Телефон:
077738540
Објавен на:
23.12.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Delovi za mazda 6 - 2004

Delovi za mazda 6 - 2004 - 120 hp CITD i BANDASHI/GUMI 215/45/18

Цена:1 MKD


Објавен на: 10.03.2018
Продавам Слама

Се продава слама 150 бали

Цена:По договор


Објавен на: 06.03.2018
Две куќи и дворно земјиште

Се продава недвижен имот ,две куќи и дворно земјиште, во с.Град-Делчево, со Квадратура 179м2 и дворна површина 518 м2

Имотот располага со Дуплекс-лепена куќа, 2 спрата,5 соби, 2 балкони, 2 бањ...

Цена:По договор


Објавен на: 08.01.2018
FS: Apple iPhone 6 / Samsung Galaxy S6 / GoPro Hero4

Buy 2 units and get 1 unit for FREE

Apple iPhone 6 & 6Plus / Samsung Galaxy S6 & Note4 / Sony Xperia Z3 & Z2 / BlackBerry Passport & Porsche P9982 / Apple MacBook Pro & iMac ...

Цена:300 EUR


Објавен на: 07.05.2015
For Sale Used Lexus Lx570 2011

Thanks for viewing my ad placed, My ad is basically placed regarding my car for sale, the car is a 2011 LEXUS LX570. I am a single owner of the car and the car was bought new and have used only ver...

Цена:12.000 MKD


Објавен на: 16.02.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка