Банско - Продажба на трособен апартман Grand Montana

ЦЕНА: 27900 €

Банско - Продажба на трособен апартман Grand Montana


Агенција за недвижности Глобал продава трособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Grand Montana, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристики:
Квадратура: 88 m2
Број на соби: 3 соби
Вертикална локација : 4 кат
Под: Паркет
Опременост: Апартманот е луксузно комплетно опремен.
Дополнително: Дополнително: Парно греење, има лифт и чиста документација

317 евра квадратГрад:
Скопје
Телефон:
070-70-70-83
Објавен на:
16.01.2018

ЦЕНА: 27900 €

Карактеристики:

Квадратура:
 88 m2
Број на соби:
 3 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 4 кат
Под:
 Паркет

Дополнително:

check Парно греење
check Лифт
check Чиста документација

Контакт

Име:
Agencija za nedviznosti Global
Град:
Скопје
Телефон:
070-70-70-83
Објавен на:
28.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

prodavam

se prodava plac od 2750 m2 vo Industriska zona Gradsko Baldovci Strumica. Placot se naoga vednas do Fabrika za mebel Studio 2 i ima dozvola za gradenje na del od zemjisteto

Цена:14 EUR


Објавен на: 10.11.2017
Банско - Продажба на трособен апартман 04 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава трособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, ведна...

Цена:29.500 EUR


Објавен на: 10.05.2017
ВЛАЕ / ТРОСОБЕН / НОВОГРАДБА

Соби: дневна соба, кујна / трпезарија, бања, балкон и една родителска и една детска спална Со лист за предбележување во катастар, вселив јули 2016година.Сопствени карактеристики:На имот од нашата п...

Цена:950 EUR


Објавен на: 24.08.2015
ВО КАРПОШ 3 СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН

ВО КАРПОШ 3 ВО БЛИЗИНА НА ОУ. ЛАЗО ТРПОВСКИ СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН, 62М2 НА 3/3, РЕНОВИРАНО КУПАТИЛО, ОРИЕНТИРАН Ј/С,3М2ПОДРУМ. Ш.4887

Цена:58.000 EUR


Објавен на: 09.04.2015
ВО АЕРОДРОМ СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН

ВО АЕРОДРОМ КАРШИ ПОЛИКЛИНИКАТА МАЈЧИН ДОМ СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН, 62М2 СТАНБЕН + 1 ТЕРАСА 4М2+ ЛОГИЈА 2М2.НА 5/7 КАТ,СО ПАРНО. Ш.4888

Цена:59.000 EUR


Објавен на: 09.04.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка