Банско - Продажба на студио 01 во Аспен Голф

ЦЕНА: 11900 €

Банско - Продажба на студио 01 во Аспен Голф


Агенција за недвижности Глобал продава студио (БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во хотелски комплекс Аспен Голф, со затворен базен, спа центар и голема градина.

Карактеристики:
Квадратура: 35 m2
Број на соби: 1 соби
Вертикална локација: 2 кат, нема тераса
Под: Паркет
Опременост: Апартманот е луксузно комплетно опремен.
Дополнително: Парно греење, има лифт и чиста документација


340 евра квадратГрад:
Скопје
Телефон:
070-70-70-83
Објавен на:
27.06.2017

ЦЕНА: 11900 €

Карактеристики:

Квадратура:
 35 m2
Број на соби:
 1 соба
Вертикална локација (на кој кат е):
 2 кат
Под:
 Паркет
Опременост:
 Лукс.

Дополнително:

check Парно греење

Контакт

Име:
Agencija za nedviznosti Global
Град:
Скопје
Телефон:
070-70-70-83
Објавен на:
27.06.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam PLAC / NIVA - s.Petrovec

Se prodava plac/niva od 2000 m2 vo s.Petrovec so izlez na pat.

Цена:По договор


Објавен на: 03.06.2019
Se prodava niva od 4500 m2 vo Jurumleri

Nivata se naoga na odlichna lokacija , na regionalniot pat Skopje - Veles. Zemjishteto e vo gradezen reon i poseduva uredna dokumentacija.

Цена:По договор


Објавен на: 29.03.2019
Molerofarbarski uslugi

Krecenje, Farbanje, gletuvanje po najpovolna cena so dolgogodisno iskustvo. Javete se i uverete se!

Цена:По договор


Објавен на: 11.09.2018
Opel Omega

+al.bandazi 17ki
+folii

Цена:1.250 EUR


Објавен на: 28.05.2018
Телевизор Тесла лед 43

Телевизор Тесла лед 43 малку користен

Цена:10.000 MKD


Објавен на: 09.05.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка